خیابانی ال ای دی

چراغ خیابانی

روشنایی خیابان های اصلی ، راه ها، جاده های برون شهری و … در تأمین امنیت و کمک به دید شب رانندگان ، اهمیت بسزایی دارد. به همین علت همواره  در تلاشیم مناسب ترین روشنایی چه از لحاظ راندمان و چه از لحاظ مصرف انرژی را برای این محیط ها درنظر بگیریم.

چراغ خیابانی 150 وات گزینه مناسبی برای روشن کردن جاده های برون شهری می باشد. اما می بایست از این چراغ با توجه به عرض معبر و همچنین ارتفاع پایه چراغ مورد استفاده در طراحی روشنایی استفاده کرد و از آن جا که این چراغ خیابانی قابلیت تولید و عرضه تا توان 200 وات را دارد،  اگر در طراحی روشنایی نیاز به میزان شارنوری بیشتری داشتیم می توانیم از توان بالاتر این چراغ استفاده نماییم.

چراغ خیابانی
چراغ خیابانی

راندمان چراغ

چراغ خیابانی را می توان بهترین چراغ از نظر راندمان دانست. این چراغ با بهره نوری 130 لومن بر وات روشنایی مناسبی را فراهم می کند. و راندمانی بالاتر از محصولات قبلی را ارائه می کند.

پخش نور

با کسب تجربه در طراحی چراغ های خیابانی در گذشته ، دریافتیم امکان تولید پخش نورهای متنوع یکی از نیازهای پروژه های متفاوت است. بنابراین در طراحی چراغ خیابانی به این موضوع توجه شده است و رسیدن به این هدف از طریق استفاده از نسل جدید لنزهای پیشرفته و به روز دنیا انجام گردیده است.

درجه حفاظت یا IP

یکی از معضلات که در چراغ فضای آزاد ، بیشتر نمود می کند ، ارتباط مستقیم با عوامل محیطی مثل بارش باران ، گرد و غبار و … است. طراحان چراغ های خیابانی می بایست به این موضوع توجه داشته باشند و راهکاری برای آن بیاندیشند.  در طراحی چراغ خیابانی به این امر نیز پرداخته اند

جنس بدنه

آلومینیوم یکی از فلزات مناسب برای ساخت بدنه چراغ های LED می باشد. زیرا برای دفع حرارت در چراغ باید از فلزاتی با دفع حرارت بالا استفاده کرد ، که آلومینیوم این دفع حرارت را به خوبی انجام می دهد. از طرفی هم آلومینیوم وزن نسبتاً پایینی دارد که برای ساخت بدنه چراغ مناسب است.

 مشخصات فنی چراغ خیابانی را مطالعه نمایید تا اطلاعات دقیق تری نسبت به این چراغ داشته باشید. در صورت نیاز می توانید

چراغ خیابانی
چراغ خیابانی
چراغ خیابانی
چراغ خیابانی

چراغ خیابانی 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *